Искате ли да станете монтьор Електрически и измервателни уреди (E&I) в De Gilde Groep? Като монтьор E&I ще работите самостоятелно или в екип по различни проекти в технологичната промишленост в Нидерландия; нефт и газ, (нефто) химия, хранително-вкусова промишленост, а също и в инфраструктурни технологии (средно и високо напрежение).

Вашите задачи

  • самостоятелно свързване на двигатели и машини;
  • самостоятелно свързване на измервателните уреди (като разходомери, честотни контролери, програмируеми логически контролери (PLC) и клапани);
  • самостоятелно калибриране, ревизиране и ремонт на измервателни уреди;
  • самостоятелно или в екип извършване на проверки и контрол;
  • съдействие при стартиране и/или въвеждане в експлоатация на инсталации;
  • съдействие при изпитване на контролно-измервателни вериги и проследяване на електрически вериги;
  • разбира се, можете да разчитате чертежи.

Какво очакваме от Вас?

  • обучение в направление Електротехника или Мехатроника (EMBI (Първи механик електрически бизнес системи), TBI (Техник бизнес системи), OMEI (Първи монтьор индустриална поддръжка), или сравнимо);
  • опит в технологичната промишленост;
  • познавате PLCтехниката;
  • познавате механиката, пневматиката и хидравликата.

Ако не отговаряте изцяло на горните изисквания, но свободната позиция Ви привлича, обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep разполага с обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Дали предпочитате да работите на петролна или газова рафинерия, или по-скоро в хранително-вкусовата промишленост, всичко е възможно. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.