Като Началник Монтьор / Бригадир Електротехника отговаряте за предоставянето на качествена работа по нашите проекти, с международен екип от електротехници. Работите с екип по различни проекти в технологичната индустрия в Нидерландия; нефт и газ, (нефто) химия, хранително-вкусовата промишленост, а също и в инфраструктурните технологии (средно и високо напрежение).

Вашите задачи

  • управление и ръководство;
  • на обекта на проекта Вие сте първото лице за контакт за нашия възложител, ангажирани подизпълнители и нашия ръководител на проекта;
  • спазване на договорените дати за предаване на обекта;
  • самостоятелно и като част от екип се включвате в работата по най-разнообразни проекти;
  • следите за качеството на крайния продукт;
  • изграждане на цялостни инсталации от чертеж;
  • финализиране на монтажа на промишлени инсталации;
  • самостоятелно свързване на двигатели и машини;
  • самостоятелно свързване на измервателните уреди (като разходомери, честотни контролери, програмируеми логически контролери (PLC) и клапани);
  • отговорност за спазването на правила за поведение и предписанията по отношение на безопасността, околната среда и благосъстоянието.

Какво очакваме от Вас?

  • обучение в направление Електротехника или Мехатроника (EMBI (Първи механик електрически бизнес системи), TBI (Техник бизнес системи), OMEI (Първи монтьор индустриална поддръжка), или сравнимо);
  • опит в технологичната промишленост;
  • познавате PLC техниката;
  • познавате механиката, пневматиката и хидравликата;
  • практическа нагласа;
  • добро владеене на нидерландски и английски език;
  • готовност за работа вечер и/или през уикендите;
  • минимум 3 години опит на ръководна длъжност;
  • способност за аналитично мислене, комуникативен, ориентиран към качеството, ориентиран към обслужването и устойчив на стрес;
  • притежание на сертификат VCA-VOL (Безопасност за оперативни ръководители).

Ако не отговаряте изцяло на горните изисквания, но свободната позиция Ви привлича, обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep разполага с обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Дали предпочитате да работите на петролна или газова рафинерия, или по-скоро в хранително-вкусовата промишленост, всичко е възможно. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.