Искате ли да станете Монтажник окабеляване в De Gilde Groep? Тогава ще работите основно в закрита работилница по монтажа на табла, контролни шкафове или енергоразпределители за промишлеността, инфраструктурните технологии и корабостроенето.

Вашите задачи

  • въз основа на технически чертежи изграждате разпределителни табла, разпределителни системи и предпазни табла;
  • в състояние сте въз основа на чертежи да преустройвате табла, контролни шкафове и енергоразпределители;

Какво очакваме от Вас?

  • имате най-малко обучение VBO (Подготвително професионално обучение), MEP или MBI (или сравнимо);
  • имате опит в монтажа и преустройството на табла;
  • имате богат опит с кодирането и преработката на скици, чертежи и диаграми;
  • можете да изпитвате, измервате и знаете как да локализирате неизправности;
  • в състояние сте да работите прецизно и сигурно;
  • опитът в изграждането на командни пунктове за корабостроене е плюс.

Ако не отговаряте изцяло на горните изисквания, но свободната позиция Ви привлича, обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep разполага с обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Ако предпочитате да работите по изграждането на промишлени табла, това е възможно. Ако все пак искате да се прехвърлите към изграждането на командни пунктове (корабостроене), ще направим тази стъпка заедно с Вас. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.