Искате ли да станете Електромонтьор Яхтостроене в De Gilde Groep? Тогава ще отговаряте за предоставянето на качествена работа на мегаяхтите и корабите на нашите първокласни клиенти. Работите сами или в екип в обстановка, за която повечето хора могат само да мечтаят. Луксозните яхти и кораби варират от 75 до 150 метра.

Вашите задачи

  • свързване на машини или двигатели в машинното отделение;
  • свързване на нисковолтово захранване на мостика или в помещенията;
  • полагане на окабеляване;
  • разчитане на чертежи;
  • съдействие при пускане в експлоатация и изпитването на инсталациите на борда.

Какво очакваме от Вас?

  • обучение в направление Електротехника или Мехатроника (EMBI (Първи механик електрически бизнес системи), TBI (Техник бизнес системи), OMEI (Първи монтьор индустриална поддръжка), или сравнимо);
  • опит в строежа на луксозни яхти и кораби е плюс;
  • опит в свързване на машини или двигатели или опит в свързването на системи от камери, пожароизвестителни и охранителни системи;
  • Вие сте изключително старателни и можете да работите прецизно.

Ако не отговаряте изцяло на горните изисквания, но свободната позиция Ви привлича, обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep разполага с обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Ако от години работите в областта на нежилищното строителството, но бихте искали да се прехвърлите към промишлеността или корабостроенето, ние предлагаме тази възможност. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.