Искате ли да станете Електромонтьор Нежилищно Строителство в De Gilde Groep? Като специалист в нежилищното строителство ще работите, наред с останалото, в центрове за дистрибуция, офис сгради, хотели и болници. Ще правите това самостоятелно или в екип.

Вашите задачи

  • въз основа на чертежи свързвате системи за пожароизвестяване, алармени системи, системи за данни, телекомуникация и камери;
  • можете да свързвате различни осветителни и енергийни инсталации;
  • свързвате осветителни тела и извършвате довършителни работи по монтажа на разпределителни устройства и стенни контактни розетки;
  • можете да ръководите специалисти по полагането на кабели, но също така нямате нищо против и сами да запретнете ръкави.

Какво очакваме от Вас?

  • обучение ниво VBO (Подготвително професионално обучение), MSI (Монтьор силнотокови инсталации), EMSI (Първи монтьор силнотокови инсталации) (или сравнимо);
  • имате опит в работната среда в сграда;
  • знаете какъв е манталитетът в строителството на сгради и съоръжения и обичате нещата да се вършат.

Ако не отговаряте изцяло на горните изисквания, но свободната позиция Ви привлича, обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep разполага с обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Ако все още нямате много опит в нежилищното строителство, но все пак бихте искали да направите скок в дълбокото, ние можем да Ви помогнем с това. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.