Искате ли да станете Електромонтьор в сектор Промишленост в De Gilde Groep? Тогава ще работите самостоятелно или в екип по различни проекти в технологичната промишленост в Нидерландия; нефт и газ, (нефто) химия, хранително-вкусова промишленост, а също и в инфраструктурни технологии (средно и високо напрежение).

Вашите задачи

  • самостоятелно свързване на двигатели, машини и табла въз основа на чертежи;
  • самостоятелно окабеляване на двигатели, машини и табла въз основа на чертежи;
  • съдействие при стартиране и/или въвеждане в експлоатация на инсталации;
  • съдействие при изпитване на контролно-измервателни вериги и проследяване на електрически вериги;
  • евентуално преустройство или монтаж на табла;

Какво очакваме от Вас?

  • обучение в направление Електротехника или Мехатроника (EMBI (Първи механик електрически бизнес системи), TBI (Техник бизнес системи), OMEI (Първи монтьор индустриална поддръжка), или сравнимо);
  • опит в технологичната промишленост;
  • познавате механиката, пневматиката и хидравликата;
  • имате познания по измервателни и контролни технологии и инсталации за автоматизация.

Не отговаряте изцяло на горните изисквания, но нашата свободна позиция Ви привлича? Обадете ни се или ни изпратете имейл и ще разгледаме възможностите заедно.

Какво предлагаме?

Тъй като De Gilde Groep има обширна мрежа в страната и в чужбина, ние сме в състояние да Ви предложим проект по мярка. Дали предпочитате да работите на петролна или газова рафинерия, или по-скоро в хранително-вкусовата промишленост, всичко е възможно. Ако от години работите в нежилищното строителството и искате да се прехвърлите в промишлеността или корабостроенето, ние предлагаме тази опция. Предлагаме конкурентна за пазара заплата. Можем да Ви предложим хубаво работно място в Нидерландия и ще се постараем да се почувствате като у дома си в нашата страна.

Работа при De Gilde Groep

Искате ли да научите какво означава да работите при нас? Прочетете повече по въпроса тук.